מילון משרד פרסום סקז -אות D
מילון משרד פרסום סקז - מונחי שיווק ופרסום באינטרנט - אות D

Description –תיאור אתר

תיאור האתר הוא טקסט המורכב ממספר שורות שנמצאות בתג ה Meta Description.
לדוגמא אתר של שיווק ופרסום באינטרנט : <META NAME="DESCRIPTION" CONTENT="ההתמחות שלנו בחברת Skz הינה ב- שיווק ופרסום . תהליך ה- שיווק ופרסום באינטרנט מתחיל ב- בניית אתרים, עיצוב אתרים, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט, בניית אתרי ...">
תיאור האתר זה השורה המוצגת במנועי החיפוש בתיאור קצר על האתר. כמו כן, מנועי החיפוש רואים בתיאור האתר סוג של תקציר לאתר – מה שלמעשה מהווה אופרציה של קידום בפני עצמה, חשיבות כלשהי ניתנת לתיאור בקביעת תוצאות החיפוש. בעבר הלא רחוק הייתה לתג התיאור משמעות הרבה יותר גדולה, השימוש בתיאור הייתה משפיעה הרבה יותר בדירוג האתר אך בשנים האחרונות בשדרוג האלגוריתם של מנועי החיפוש משמעותו ירדה מאד. היום ניתן לראות שבעלי עסקים משתמשים במשפט התיאור כמשפט שיווקי לכל דבר אשר יגרום לגולש לגלוש לאתר למרות שלפעמים התיאור אינו מייצג את האתר נאמנה.

Directory – אינדקס אתרים

יש היום ברשת אלפי אינדקסים, אינדקס הוא אתר הממליץ בתחומים שונים על אתרים רבים ע"י חלוקה לקטגוריות. סוג של לוח מודעות. האינדקס נערך ע"י אדם ולפעמים ניתן להוסיף לקטגוריה מסוימת באינדקס אתרים בצורה אוטומטית. ישנם אינדקסים שהרישום אליהם כרוך בתשלום (יאהו לדוגמא) בשל כמות הגולשים הרבה בו, ישנם כאלה המבקשים קישור חוזר מבעל האתר הנרשם ואחרים המעניקים רישום חינם, כדוגמת DMOZ אשר מבצע סינון קפדני.

Dmoz – אינדקס האתרים דמוז

אינדקס אתרים המנוהל על ידי אנשים רבים, מתנדבים, ממקומות שונים בעולם. האינדקס פועל בשפות רבות ונחשב לאינדקס איכותי משפיע בתחום הקידום. השפעתו הפכה רבה מאוד בשל הסטנדרטים הנדרשים לצורך הכללת אתר באינדקס. כל אתר אשר מוגשת בקשה להכלילו בקטגוריה ספציפית מסוימת נבדק באופן יסודי ועורך הקטגוריה הוא זה שקובע האם האתר מתאים לאינדקס.

Domain – דומיין, שם מתחם

דומיין, שם מתחם, הנו כתובתו של האתר ברשת האינטרנט. לדוגמא, הכתובת: www.skz.co.il הנה שם המתחם של האתר שבו אתם גולשים כרגע. שם מתחם זה כמו נדל"ן הערך שלו נקבע על-פי השם, המיקום, הקטגוריה והמיקום במנועי החיפוש. שם המתחם של העסק שלך חייב להיות על שמך!!!
לפרטים נוספים אודות רכישת שם מתחם ניתן לבקר באתר הבית של איגוד האינטרנט הישראלי. שם מתחם יכול להיות מורכב מאותיות באנגלית, מספרים וסימנים. השם אינו יכול להכיל רווחים. נהוג ורצוי לבחור שמות מתחם קצרים ככל שניתן, קליטים וכאלה המכילים בתוכם את מילות המפתח הרלוונטיות לאתר שלך. אך אין זה מחייב רק יכול קצת להקל. עדיף לבחור שם מתחם שמבחינה תחבירית נכון וההגייה שלו נשמעת כמו הקטגוריה. חשוב לדעת כי לא ניתן להפקיע שם מתחם מידיו של בעליו, אלא במקרים שבהם לא חידש את הבעלות במועד. שם מתחם הוא כמו החנות שלך תמיד עדיף שהיא תהיה שלך ולא שאתה משכיר אותה.

Duplicate content – תוכן כפול \ משוכפל \ מועתק

תוכן אשר מועתק מאתר אחר (נגנב – כי על-פי חוק זו עבירה פלילית) פוגע באתר המעתיק. כאשר ישנו אתר וותיק יותר אשר מפרסם כתבה \ מאמר ואתר חדש יותר משתמש באותו המלל הוא למעשה פוגע נואשות באתר שלו משום שמנועי החיפוש שגוגל בראשם. מנועי החיפוש רוצים שתוכן של אתר יהיה כמה שיותר אטרקטיבי, קשור לנושא האתר וייחודי.
שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il © בניית אתרים | עורך דין בחיפה | עורך דין בצפון | עורך דין בקריות


הורוסקופ יומי | בלוג בחינם | מזרנים | מזרן | מיטות מתכווננות | סרטונים מצחיקים | מזרן