כיצד אדע איזה משרד פרסום אתרים מתאימה לי?
כיצד אדע איזה משרד פרסום אתרים מתאימה לי?
מאת: אלעד חן


כיצד אדע איזו חברת שיווק ופרסום באינטרנט מתאימה לי?
כיום ישנן בשוק חברות רבות ל- שיווק ופרסום במנועי חיפוש. מתוך המגוון הרב של החברות וההצעות המפתות והמילים הגבוהות עולה גם בלבול רב בקרב הצרכנים הפשוטים ואף המנוסים ביותר- כיצד תדעו איזו חברה מתאימה לכם? איזה חברה יודעת מה היא עושה? איזה חברה תתן לכם את התוצאה הטובה ביותר?


עולם האינטרנט - שיווק ופרסום באינטרנט

שיווק ופרסום עסק באינטרנט זה עבודה קשה מאוד המתחילה מבניית העסק באינטרנט - בניית אתר וממשיכה בעיצובו וכמובן שיווקו במנועי החיפוש לקהל היעד שלך.
עולם ה- שיווק ופרסום באינטרנט רווי במודלים ואסטרטגיות שונות. מדובר בעולם סבוך ודינאמי, כאשר כל חברת שיווק ופרסום מאמצת דרך שיווק משלה וכלים המייחדים אותה. אמנם המטרה של כל חברות השיווק היא זהה, אך האמצעים שונים בשל דעות שונות וכלים שונים. כאשר אתם מפקידים את שיווק העסק שלכם בידי חברה מסוימת, עליכם לוודא כי אכן מדובר באמצעים ההולמים את הצרכים הספציפיים שלכם וכי החברה בעלת ניסיון מוכך בשטח. מעבר לכך, עליכם לוודא כי מדובר בחברת שיווק אמינה ומקצועית אשר תעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך וכי השיווק העצמי שלה צלח.


ממה להיזהר?•בעיות אמינות, אתה בתור לקוח חייב לברר אודות חברת ה- שיווק ופרסום באינטרנט שממנה אתה רוצה לקבל שירות משום שישנן חברות לא מקצועיות וגרוע מכך- רמאיות, אשר מנצלות את חוסר הידע של הלקוח ופשוט נותנות לו שרות מאוד לא הוגן השווה את הכסף המושקע. לכן, עליכם לבדוק תמיד את אמינותה ומקצועיותה של החברה ע"י קבלת המלצות מלקוחות החברה או לחפש אינפורמציה עלייה בגוגל.


•שיטות קידום פסולות. לפני שאתה בוחר בכלל חברה לשיווק ופרסום באינטרנט עלייך לקרוא מה זה שיווק ופרסום באינטרנט ולהבין מה מותר ומה אסור וכך תוכל לבדוק האם החברה בה בחרתה פועלת בדרכים פסולות לשיווק ופרסום העסק שלך, אשר בסופו של דבר פוגעות פגיעה אנושה בך. מדובר בדרכים אשר מוגדרות כשיווק אסור חורגות מכללי היסוד ולמעשה מנסות לרמות את המנועי חיפוש. מנועי החיפוש תמיד "עולים" על כך ומגיבים באופן חמור ביותר ע"י הטלת עונשים כבדים כגון נידוי האתר מתוצאות החיפוש בכלל או הורדתו לדפים מאוד משפילים כגון דף 333. לכן, יש עלייך להיזהר מאוד, כמו מאש, מחברות המבטיחות פתרונות קסם של שיווק ופרסום מהיר אשר יביא אותך הישר למקום הראשון בגוגל. שיווק ופרסום במנועי חיפוש צריך להיות נכון ודרך שיווק נכון תגיעו ליעד המבוקש ללא שום סכנה ע"י עבודה קשה המתקבלת מההשקעה הכספית שלכם.


•שיטות שיווק מיושנות אשר חלפו מן העולם. עולם האינטרנט מאופיין בדינאמיות רבה ובשינויים רבים בפרקי זמן קצרים,ועולם המתעדכן ומשתנה מדי יום ומידי שעה. על מנת לשווק ולפרסם באינטרנט עסק ולגרוף הצלחות על החברה המשווקת להיות תמיד עם היד על הדופק- חברה אשר מעודכנת בכל שינוי שחל במנועי החיפוש בפרט ובעולם השיווק באינטרנט בכלל, תמיד תבדקו ותשאלו אודות שיטות השיווק ופרסום של חברת השיווק שלכם ותשוו אותן עם שיטותיהן של חברות אחרות. אל תסכימו לקבל תשובות כגון אל תדאג, תסמוך עלינו, יהיה בסדר, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים.
תסביר שאתה רוצה להיות חלק מן התהליך או שלא יהיה תהליך בכלל!

•יחס לא אישי. לפני שאתם סוגרים חוזה עם חברת שיווק ופרסום במנועי חיפוש עליכם לתאם ציפיות בנוגע ליחס ולהעמיד את דרישותכם בכתב. היחס שתדרשו בתור חברה קטנה יהיה שווה ליחס שחברה גדולה מקבלת. אחרת תעברו לחברת שיווק הבאה.


מה צריך לשאול חברה לשיווק ופרסום?

בתהליך הבחירה בחברת שיווק ופרסום במנועי חיפוש, צריכה להוביל אתכם מחשבה אחת- איך העסק שלי מגיע לדף ראשון בגוגל? זכותכם לשאול ולקבל מענה. תמיד תזכרו שעל מנת להגיע לדף ראשון בגוגל עליכם לדעת איך עושים זאת ומי עושה זאת.

לשם כך, ריכזנו עבורכם שאלות חשובות שיש לשאול כל חברה ל- שיווק ופרסום באינטרנט :


1. כמה זמן אתם עוסקים בשיווק ופרסום באינטרנט ?

2. תנו לנו לראות דוגמאות להצלחות שלכם בשיווק ופרסום במנועי חיפוש.

3. תנו לנו דוגמאות לקמפיינים מוצלחים בתחום שלנו.

4. כיצד אתם משווקים במנועי החיפוש?

5. כיצד אתם בוחרים מילים וביטויי מפתח המתאימים לעסק שלי?

6. כיצד נמדדת הצלחה בעיניכם?

7. מה אתם מצפים מאיתנו לעשות, בתור לקוחות שלכם?

8. אפשר לקבל טלפונים של לקוחות מרוצים שלכם?


חברה שתענה לכם על השאלות הללו בקור רוח וללא חיפוש של תשובות אלא תשובות ידועות היא החברה המתאימה לכם.

משרד פרסום סקז
שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il ©