שיווק ופרסום במנועי חיפוש - כתבה 5
שיווק ופרסום באינטרנט - SEO
שיווק ופרסום באינטרנט - Search Engine Optimized
מה זה קידום אתרים?
מילים שונות ל- שיווק ופרסום באינטרנט !!

שיווק ופרסום במנועי חיפוש - הפעולות שמבצע משווק האתר על-מנת שהאתר יטפס במעלה הרשימה במנועי החיפוש. הנפוץ ביותר כיום הוא גוגל. מעצמת מידע המעניקה במהירות תוצאות חיפוש לכל נושא.


למה הכוונה ב- שיווק ופרסום אתר\עסק? ב- קידום אתר\עסק?


נגיד שיש לך אתר\עסק בנושא מזרנים. אתה משווק מוצרים לקהל רחב של אנשים המעוניינים במזרנים ומבקש למכור אותם דרך האתר שלך. בנית אתר ובאתר נמצאים המוצרים שאתה משווק ומציע לקהל לקוחותייך. איך הקונים יגיעו אליך?


באמצעות גלישה באינטרנט. החיפוש באינטרנט נעשה ע"י מנועי החיפוש הגדולים - אנו נתמקד במנוע החיפוש של גוגל (לא מזלזלים ב-Yahoo ובכחול לבן Walla). הם יכנסו למנוע חיפוש גוגל, יקליקו את המילה מזרנים ויצפו למצוא אותך בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש. אם הם לא ימצאו אותך - משמע שאתה לא קיים (עדיין). וזה כמובן רק אם הלקוח מחפש ספציפית את העסק שלך. כמה לקוחות כבר איבדת משום שהם נכנסו למתחרה שלך שנמצא כמה דפים לפנייך או כמה מקומות מעלייך ברשימה? המון!!!


השימוש במנוע חיפוש גוגל הוא שכיח. כיום הצרכן עושה בדק שוק דרך האינטרנט - מהבית. הוא לא נכנס לבתי עסק לבדוק מחירים ואיכות. הוא נכנס לגוגל מקליד את מילת או מילות מפתח שהוא חושב שיתנו לו את התוצאה המתאימה. מנוע החיפוש מאתר את כל רשימת האתרים שנמצאים במנוע החיפוש וכוללים את המילה או המילים שהוקלדה.


במידה והאתר\עסק שלך לא יופיע בתוצאות של גוגל הגולשים לא יכלו למצוא אותך, להתקשר איתך ולקנות את המוצרים שלך. אתה לא קיים מבחינתם! אתה מפסיד $$$.

כאן נכנס לתמונה מקדם אתרים אשר מבצע סדרה של פעולות באתר (אופטימיזציה) ומחוצה לו (החלפת קישורים -אנדקס ופורומים), אשר יעלו את האתר שלך בתוצאות מנוע החיפוש גוגל.


לקטגוריית מזרנים ישנם מספר רב של מתחרים על שוק מאוד גדול, על-כן מספר רב של תוצאות. במילים פשוטות ככל שאתרך יותר מקודם כך הוא יחשף רבות יותר.


העמודים אשר יקוטלגו בגוגל כקשורים למילה מזרנים יכולים לכלול את המילה מזרנים או לקבל קישורים מאתרים שכוללים מידע על מזרנים.


למה חשוב כל כך להופיע בדף ראשון בגוגל?


כאשר תפתח חנות בקניון יהיו לך הרבה יותר חשיפות ללקוחות מאשר אם תפתח חנות באזור נידח בנגב. כך אותו דבר במנוע החיפוש גוגל - דף ראשון משמע חשיפות רבות יותר. אם אתה משווק מוצר אתה רוצה שהוא יופיע בעמוד הראשון - רוב הגולשים לא עוברים בכלל לדף השני או השלישי והרביעי בכלל במנוע חיפוש גוגל.


בנוסף מיתוג העסק שלך יכול להרוויח רבות מנוכחות בעמוד ראשון בגוגל. כך ידעו על קיומך ויחשפו למותג שלך. והחשוב ביותר יוקרה! דף ראשון בגוגל זה יוקרה! אמינות! כוח!


מה עושה משרד פרסום ?


בתחילת הדרך הוא מכין אסטרטגיה מקיפה ל- שיווק ופרסום האתר הכוללת מחקר מקדים של מילות מפתח בעלות קונוטציה ישירה לעסק\אתר - מה הם המילים שהקהל לקוחות היעודי שלך מקליד, מלל שכיח. המקדם מבצע ניתוח SEO ראשוני שכולל אופטימיזציה למנועי חיפוש: בדיקת קוד האתר, אופטימיזציה של קוד האתר, שיפור תכנים באתר, אופטימיזציה של מבנה האתר וייעוץ מקצועי שוטף. (כל חברה ואופי עבודתה).


בנוסף משרד פרסום מקצועי מבצע שיווק ופרסום העסק שלך הכולל קמפיין קישורים, יצירת בסיס חזק מאוד של קישורים - רישום למנועי חיפוש ואינדקסים והפצת חומר שיווקי.


כל התהליך הנ"ל כולל מעקב ובקרה באופן חודשי עם דוח סיכום פעילות ה- שיווק ופרסום החודשי הכולל דירוג האתר וסיכום התהליך ומתן המלצות לשיפור האתר והמשך שיווקו ופרסומו במנועי החיפוש.

שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il ©