גוגל אדוורדס
גוגל אדוורדס

משרד פרסום העושה שמוש בפרסום בגוגל
מה זה גוגל אדוורדס?
גוגל אדוורדס –לפני שאני יסביר על תוכנית הפרסום של מנוע החיפוש גוגל אני יכוון אתכם לשם... תכנסו לגוגל, תרשמו מילת חיפוש לדוגמא: משרד פרסום ואז תראו שחוץ מהתוצאות המופיעות בצד ימין (ימין שלך) של המסך (תוצאות אורגניות) מופיעות תוצאות חיפוש בצד שמאל (שמאל שלך) של המסך תחת הקטגוריה קישורים ממומנים .
גוגל אדוורדס מוגדר כיום כאפיק הפרסום המשתלם והכדאי ביותר כיום מכל אפיקי הפרסום.
בפרסום בגוגל אדוורדס, המפרסם מקבל תמורה מיידית הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעולם הפרסום תמורה לכספו.
פרסום בתוכנית אדוורדס גם מעניק לך המפרסם את הכלים המתקדמים ביותר הקיימים כיום לניטור ומעקב בכל רגע אחר ביצועי הקמפיין בנוסף לגוגל אנליטיק. כך ניתן למעשה לראות את פילוח השוק ומאין מגיעים לקוחות פוטנציאלים הרבים ביותר.

כמה עולה הפרסום בגוגל אדוורדס?
כמה שאתה רוצה להשקיע, כמובן שלכל קטגוריה יש מינימום השקעה למינימום הופעות ובמיקום ההופעות בטווח זמן מסויים. בפרסום בגוגל אדוורדס, אתה לא משלם עבור מספר חשיפות הגולשים אל המודעה שלך אלא רק עבור הקלקות\כניסות בפועל לאתרך. חשיבות רלוונטיות הגולשים המגיעים מגוגל לאתרך, המקליקים על המודעה שלך, הנה גבוהה ביותר, וזאת משום שהם לקוחות פוטנציאלים המגיעים בצורה ספציפית למטרה אחת לקבל את השרות שאתה מעניק. אינך רוצה לשלם עבור גולשים שאינם לקוחות פוטנציאליים.
בעת ניהול מקצועי, של קמפיין פרסום, גוגל אדוורדס, חברת סקז דואגת להבאת הגולשים הרלוונטיים ביותר לאתרך, כאלו המוגדרים כלקוחות פוטנציאלים תוך כדי הקפדה על תנועה מפולחת, ממוקדת, ובעלת יכולת המרה למכירות בפועל בלבד.

כיצד נקבע מיקום המודעה שלי בגוגל?
חברת פרסום אשר עברה קמפיינים רבים בתחום מודעת לכך שמודעה בגוגל אדוורדס נקבע על ידי שקלול של מספר רב של גורמים. הגורמים העיקריים הינם: העלות המכסימלית שהמפרסם מוכן לשלם עבור קליק (כמה כסף כל לחיצה עולה לו), התקציב החודשי שלו כולל חלוקה לימים והרלוונטיות של המודעה למילה המפורסמת.
אנו במשרד פרסום סקז דואגים ליצור עבור לקוחותינו את המודעות האטרקטיביות והמושכות ביותר בהן שיעור ההקלקה\הרלוונטיות יהיה הגבוה ביותר. כמובן שעומד גם לעינינו שמירה על כספו של הלקוח ע"י שאיפה למינימום של מחיר לקליק, ותנועה מפולחת לאתר.

למה צריך משרד פרסום שיעמוד בראש הקמפיין?
משרד פרסום אשר עמד בראש קמפיינים רבים בגוגל אדוורדס למעשה יכול להשתמש בכל היתרונות שגוגל אדוורדס מציע. גוגל אדוורדס הנו כלי חזק ורב עצמה למשתמש המנוסה.
הלקוח מקבל למעשה קמפיין אופטימלי מבחינת ההוצאות. אנו משתמשים בכל הכלים שלרשותנו על-מנת להוזיל את ערך כל קליק על מודעת הלקוח. כמובן שכל השירות ניתן תוך מתן שירות ומענה ללקוח לאורך כל הקמפיין. נסיון רב השנים שלי הכולל כלים אוטומטיים אשר פיתחנו במשרד פרסום סקז נותנים לנו את האפשרות לחלוף מעל כל המתחרים בתחום. כך, מקבלים לקוחותינו את המחיר הטוב ביותר לתנועה הרלוונטית ביותר אשר לה יחס ההמרה הגבוה ביותר.
אנחנו משיגים ללקוחותינו מקסימום רלוונטיות, מקסימום כניסות ומקסימום לקוחות פוטנציאלים במינימום מחיר!

תנאי ההתקשרות לפרסום בגוגל באמצעות חברת סקז
אנו במשרד פרסום סקז מאמינים שלקוח מרוצה ימשיך את הקמפיין שלו איתנו לטווח ארוך על-כן אנו מעניקים לו שרות במחיר הזול ביותר שניתן לקבל היום בארץ. התמורה המתקבלת שלטווח הארוך יש באפשרות הלקוח להשקיע יותר כסף על הקמפיין מאשר על הוצאות מנהל הקמפיין.
אנו מתמחים בניהול תקציבים חודשים של כל סכום, תחת התנאים הבאים:
• דמי הקמת קמפיין חד פעמיים ע"ס 150$.
• דמי ניהול חודשיים בסך 10% בנוסף לתקציב ההוצאה החודשית של הלקוח בגוגל.

שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il ©